OCHUTNÁVKY, VIDEÁ, FOTOSEKVENCIE, E-BOOKY... VŠETKO PRE TVOJU DOMÁCU PRAX

V tejto časti nájdeš rôzne cvičenia jógy - kratšie, dlhšie... Nájdeš tu aj e-booky a rôzne súbory ku stiahnutiu. Prajem Ti príjemné cvičenie a čítanie. 🙂

OCHUTNAJ ONLINE KURZ "ROZHÝB CELÉ TELO"

  • ÁNO, som BEŽNÝ SMRTEĽNÍK, ktorý strávi väčšinu času pri počítači, vždy ma niečo BOLÍ a som POSKRACOVANÁ snáď všade.
  • NIE, nie som z GUMY a NEVIEM SI DAŤ NOHU ZA HLAVU ani sa poskladať ako praclík.
  • ÁNO, som už unavená z jógových videí, kde nestíham ani sledovať, čo sa tam deje a nie to ešte podľa nich aj cvičiť.
  • ÁNO, chcem online kurz, ktorý pôjde ľudským tempom, krok za krokom. Vysvetlí mi čo mám kam dať a keď už fakt nebudem vedieť čo ďalej, mám sa na koho OBRÁTIŤ.

Pripravila som pre Teba 10 ochutnávok z 10 lekcií online kurzu ROZHÝB CELÉ TELO, ktorý je určený predovšetkým pre začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť CVIČIŤ JÓGU DOMA BEZPEČNE A S REŠPEKTOM K SVOJMU TELU.

Chceš ochutnať? Tak klikni a pusti sa do toho. 🙂

Na záver ochutnávok na Teba čaká darček 🎁🤫.

E-BOOK "AKO CVIČIŤ JÓGU POČAS MENŠTRUÁCIE"

Chceš si zacvičiť jógu aj počas "svojich dní", ale netušíš čo môžeš a čo by si nemala? Alebo si doteraz ani nevedela, že sú niektoré pozície, ktoré by si počas menštruácie mala úplne vynechať?

Tak práve pre Teba som pripravila e-book "Ako cvičiť jógu počas menštruácie", v ktorom nájdeš praktické informácie a ukážky pozícií, ktorým sa počas svojich dní radšej vyhni a dozvieš sa, ktoré pozície si naopak dopraj. 🙂

Chceš sa dozvedieť ako cvičiť počas menštruácie a REŠPEKTOVAŤ PRI TOM SVOJE TELO? Tak klikni na "CHCEM E-BOOK". 🙂

5-DŇOVÝ MINIKURZ "JÓGA OD ZÁKLADOV"

Rozbehni svoju domácu prax jógy s 5-dňovým minikurzom jógy ZDARMA pre úplných začiatočníkov, ktorí potrebujú presný "návod", ktorú časť tela kam položiť.

Pripravila som pre Teba 5 lekcií - 240 minút detailných inštrukcií, ktoré Ťa prevedú krok za krokom od úplných základov po zvládnutie základných stojných pozícií a pozícií v sede.

Chceš to vyskúšať? Tak klikni na "CHCEM VEDIEŤ VIAC". 🙂

FOTOSEKVENCIA "AKO ZVLÁDNUŤ VRKSASANU"

Bojuješ pri cvičení s rôznymi rovnovážnymi pozíciami? Chceš prísť na to ako sa pri ich cvičení dostať do svojho stredu a zvládnuť ich aj so zavretými očami?

Pripravila som pre Teba fotosekvenciu s detailnými inštrukciami a tipmi, ktoré Ti ukážu ako na to.

Chceš to vyskúšať? Tak klikni na "CHCEM ZÍSKAŤ STABILITU". 🙂

SEKVENCIE PRE ZAČIATOČNÍKOV AJ POKROČILEJŠÍCH

Chceš si zacvičiť, ale nevieš čo? Pripravila som pre Teba rôzne cvičenia - kratšie, dlhšie, pre úplných začiatočníkov aj pre pokročilejšie osôbky. Teším sa na Teba. Vidíme sa na podložke. 🙂

TIPY A TRIKY

Nevieš čo s lakťami, ktoré pretláčaš? Chceš vedieť čo robiť keď máš svalovicu? Toto a aj mnohé iné sa dozvieš v sekcii TIPY A TRIKY.

FOTOSEKVENCIE, E-BOOKY NA STIAHNUTIE

Chceš mať nejaké sekvencie vždy po ruke? V tejto časti nájdeš rôzne fotosekvencie, PDF súbory, e-booky, ktoré si jednoducho stiahneš, môžeš si ich aj vytlačiť a cvičiť podľa nich kdekoľvek a kedykoľvek. 🙂