SÚKROMNÉ HODINY FACE-TO-FACE

Tvoje potreby, Tvoje ciele, Tvoje zámery...

SÚKROMNÉ HODINY

 • Máš nejaké zdravotné ťažkosti a necítiš sa na skupinové kurzy?
 • Máš pocit, že ešte nie si pripravená na to, aby si to "rozbalila" na podložke pred celou skupinou?
 • Nestačia Ti skupinové kurzy a chceš sa pustiť pri cvičení jednotlivých asán viac do hĺbky?
 • Pri cvičení chceš ísť svojim tempom?
 • Skupinové kurzy jednoducho nie sú pre Teba?

Tak potom práve pre Teba sú SÚKROMNÉ HODINY tie pravé. 🙂

DĹŽKA A INTENZITA CVIČENIA:
To, ako často a ako dlho budeme cvičiť, závisí od Tvojich potrieb a želaní - zo začiatku odporúčam 1-2x do týždňa po 60 minút (ak si budeš želať, môže byť aj 90 minútová hodina, ale ak s jógou ešte len začínaš, môže to byť pre Teba vyčerpávajúce).

TERMÍNY CVIČENIA:
Súkromné hodiny vediem v doobedňajších hodinách.

CENA:

60 minút - 35 €/osobu
90 minút - 50 €/osobu

KDE SA BUDEME STRETÁVAŤ?

V Petržalke pri Sade Janka Kráľa.

MOŽNOSŤ DOHODNÚŤ SI AJ ONLINE HODINY CEZ ZOOM.

SÚKROMNÉ HODINY TI POMÔŽU:

 • viac vnímať a rešpektovať svoje telo,
 • naučiť sa oceniť a radovať sa aj z malých úspechov (pochopenie niektorých asán (pozícií) a akcií v nich niekedy trvá aj roky :)),
 • spoznať základné asány v ktorých sa naučíš pracovať s rôznymi časťami svojho tela,
 • citlivo a vnímavo cvičiť keď máš menštruáciu alebo problémy s kolenami, krížami, ramenami či krkom,
 • rozbehnúť aj Tvoju domácu prax (verím, že ten úžasný pocit po skončení každej našej spoločnej hodiny Ťa bude dostatočne motivovať 😀),
 • precítiť viac kľudu v Tvojom každodennom rozbehanom živote,
 • k lepšej nálade a výživnejšiemu spánku,
 • budovať pevnú vôľu a trpezlivosť,
 • a určite je toho ešte veľa veľa veľa čo môžeš cvičením jógy získať.😀

 

NA ČO SA MÔŽEŠ TEŠIŤ?

1. Na hodiny počas ktorých Ťa budem viesť detailnými inštrukciami. Jógu učím a nie predcvičujem. Každej asáne venujem dostatok času, aby som Ti vysvetlila základné akcie. Naučím Ťa prečo Ti niektoré nesprávne akcie a zaužívané pohybové stereotypy môžu z dlhodobého hľadiska uškodiť.

2. Hodinu maximálne prispôsobujem Tvojim momentálnym potrebám a stavom. Samozrejmosťou sú variácie asán keď máš menštruáciu, problémy s kolenami, krížami alebo Ťa bolí hlava... Ty sama si určuješ, či si chceš počas našej hodiny oddýchnuť pomocou rôznych relaxačných a ukľudňujúcich asán alebo chceš pracovať na niektorej časti Tvojho tela, či si pomôcť vyriešiť nejaký konkrétny problém.

3. K dispozícii budeš mať všetky potrebné pomôcky (bolstre, bloky, pásiky...). Naučíš sa s nimi pracovať a využiť ich pre to, aby Ti pomohli lepšie precítiť a pochopiť jednotlivé asány.

AKO SA MÔŽEŠ NA SÚKROMNÉ HODINY PRIHLÁSIŤ?

Pošli mi email na info@jogasveve.sk s informáciou o ktorý termín (deň a hodina) by si mala záujem alebo mi zavolaj na 0907/132 136.

Na každý email ihneď odpovedám. Ak by sa stalo, že Ti pár dní neodpoviem a nepotvrdím prijatie, pre istotu mi zavolaj, či sa Tvoj email náhodou niekde nezatúlal. 

Teším sa na Teba. 🙂

Veve

AKÉ JE TO CVIČIŤ SO MNOU SÚKROMNE?

ČO NA TO ŽIENKY, KTORÉ SA ROZHODLI PRE SÚKROMNÉ HODINY?

Dlho ma trápili neznesiteľné bolesti krčnej a hrudnej chrbtice. Asi desať rokov som chodila po lekároch a chiropraktikoch, aby mi pomohli, ale vždy sa mi uľavilo len na chvíľku. Keď som začala cvičiť jógu s Veve, postupne sa mi začalo telo uvoľňovať a meniť. Tieto pozitívne zmeny som si uvedomovala nielen ja sama. Aj moje kamarátky a rodina si všimli, že sa mení nielen moje telo, ale aj ja a môj prístup k životu. Celkovo sa mi ľahšie dýcha (s tým som mala vždy problém, hlavne v lete počas horúčav) a aj môj cyklus sa mi upravil. Kedysi som mávala silné migrény a tie sú teraz minulosťou. 🙂 Na cvičení s Veve je skvelé, že sa vždy zaujíma o to ako sa pred cvičením cítim a ak riešim nejaké problémy (som vyčerpaná, bolí ma hlava alebo zuby, mám menštruáciu) prispôsobí tomu aj našu hodinu.
Hankaúčtovníčka
Cvičiť jógu je to najlepšie čo môžete urobiť pre svoju myseľ a telo. A ešte keď máte možnosť cvičiť s vlastnou učiteľkou, tak to je topka 👍. Najväčší pokrok som urobila, keď som začala so súkromnými hodinami s Veve. Hneď mi bolo jasné aký je rozdiel medzi skupinovými a súkromnými hodinami. Cvičenie s pomôckami a správnymi polohami tela bolo pre mňa niečo úplne nové. Ztuhnuté svaly aj celé telo sa mi začali uvoľňovať oveľa ľahšie a rýchlejšie. Veve vždy prispôsobovala hodiny tomu v akom stave som práve na hodinu dorazila. Či som potrebovala “vypnúť” alebo som bola plná energie a pripravená naplno cvičiť. 🙂
Jadrankaučiteľka angličtiny