HODINY JOGY "NAŽIVO"

Vyber si spôsob nášho spoločného cvičenia, ktorý Ti bude najviac vyhovovať.

SKUPINOVÉ KURZY

Skupinové kurzy sú úžasné svojou energiou. Dokážu Ťa vzpružiť, keď "to nedávaš". Pomôžu Ti prekonať svoje limity. Pozdvihnú Ti náladu, dodajú energiu. Avšak skončením hodiny v mojich kurzoch to nekončí. Práve naopak...

Chceš o skupinových kurzoch vedieť viac? Tak klikni na odkaz "Chcem vedieť viac o skupinových kurzoch".

SÚKROMNÉ HODINY FACE-TO-FACE

Chcete mať hodinu jogy podľa svojich predstáv? Nie ste ešte pripravení cvičiť spolu s ostatnými? Riešite nejaký zdravotný problém a netrúfate si cvičiť v skupine? Potom sú SÚKROMNÉ HODINY tou správnou voľbou.

Kliknite na odkaz "Súkromné hodiny by mohli byť to pravé", aby ste sa dozvedeli viac.

SÚKROMNÉ LEKCIE ZAMERANÉ NA VYSOKÝ KRVNÝ TLAK A STRES

Trpíte vysokým krvným tlakom, ste pracovne vyťažení a vaše dni sa nesú v znamení stresunapätia? Tak potom sú tieto špeciálne zamerané súkromné lekcie ako stvorené pre vás.

ONLINE HODINY

Chceš si so mnou zacvičiť online? Pridaj sa ku nám do skupinových kurzov alebo to môžeme spolu skúsiť v podobne súkromnej hodiny.

PRE BLIŽŠIE INFORMÁCIE OHĽADOM AKTUÁLNYCH TERMÍNOV ONLINE LEKCIÍ MA KONTAKTUJ NA info@jogasveve.sk.

Chcela by si viac informácií kedy by sme si mohli spolu zacvičiť individuálne? Napíš mi email na info@jogasveve.sk alebo mi zavolaj na 0907/132 136.

Hodiny jogy s Veronikou sú novým obzorom aj pre ženy ako som ja - vysokoškolská učiteľka. Na každú ďalšiu sa teším, posúva ma v poznaní seba, svojich možností. Veronika je neskutočne trpezlivá, oceňujem jej profesionálny postoj ku každej osobe v skupine. Odporúčam každému kto chce lepšie poznať svoje možnosti.
Kornéliavysokoškolská učiteľka
Na stretnutiach aj online hodinách jógy s Veve sa cítim v pohode a príjemne. Veľmi oceňujem jej záujem o spätnú väzbu a to, že prispôsobuje hodiny celkovému a aktuálnemu zdravotnému stavu dievčat na hodine. Napríklad to ako cvičiť počas menštruácie. Jóga vďaka tomu už nie je pre mňa len súborom uvoľňujúcich cvikov, ale sa mi omnoho viac zosobnila podľa mojich potrieb. Dokážem si pohyby lepšie uvedomovať, ktoré cviky mi pomáhajú, ktoré škodia, kde pridať a kde ubrať. Nevedela som, čo čakať od online hodín, ale zistila som, že mi aj takáto forma cvičenia vyhovuje. Aj keď face to face hodiny majú svoje výhody. 🙂
Dankalektorka
Dlhodobo mam problém s ohybnosťou a skrátenými svalmi. Vždy som rekreačne športovala a mám radšej dynamické cvičenia a športy, ale s pribúdajúcimi rokmi som sa presvedčila, že treba upriamiť pozornosť aj na strečingové cvičenia. Vyskúšala som rôzne druhy jógy, rôznych inštruktorov, ale vždy som sa vrátila k Iyengar jóge, pretože sa pri cvičení využívajú pomôcky na kompenzáciu individuálnych fyzických nedostatkov a učitelia sa sústredia na vysvetlenie pozícií do detailov a aj upozorňujú na najčastejšie chyby. Pomôcky, ktoré používame na hodinách a Veronikine rady mi veľmi pomáhajú ponaťahovať ztuhnuté časti svalstva, odstrániť chyby v mojom cvičení, ale aj vybudovať si pozitívny vzťah k cvičeniam, ktoré by som inak sama doma nerobila.
MariannaIT špecialista
Na hodiny jógy som začala chodiť kvôli bolestiam chrbta, pričom od začiatku sa mi veľmi páčil koncept ženskej jógy. Už po prvých hodinách som pocítila zlepšenie, bolesti sa zmiernili a sledovala som na sebe, že moje držanie tela sa zlepšilo. Na hodinách veľmi oceňujem, že hoci cvičíme v skupine, Veve má ku každej z nás individuálny prístup. Nielenže pri každej pozícii dozerá, aby sme ju cvičili správne, ale v prípade individuálnych problémov každú poziciu "ušije na mieru" vzhľadom na momentány zdravotný stav každej z nás. Jógu s Veve určite odporúčam, sama sa teším na každú hodinu.
Katkaodborný radca
Dlho ma trápili neznesiteľné bolesti krčnej a hrudnej chrbtice. Asi desať rokov som chodila po lekároch a chiropraktikoch, aby mi pomohli, ale vždy sa mi uľavilo len na chvíľku. Keď som začala cvičiť jógu s Veve, postupne sa mi začalo telo uvoľňovať a meniť. Tieto pozitívne zmeny som si uvedomovala nielen ja sama. Aj moje kamarátky a rodina si všimli, že sa mení nielen moje telo, ale aj ja a môj prístup k životu. Celkovo sa mi ľahšie dýcha (s tým som mala vždy problém, hlavne v lete počas horúčav) a aj môj cyklus sa mi upravil. Kedysi som mávala silné migrény a tie sú teraz minulosťou. 🙂 Na cvičení s Veve je skvelé, že sa vždy zaujíma o to ako sa pred cvičením cítim a ak riešim nejaké problémy (som vyčerpaná, bolí ma hlava alebo zuby, mám menštruáciu) prispôsobí tomu aj našu hodinu.
Hankaúčtovníčka
Cvičiť jógu je to najlepšie čo môžete urobiť pre svoju myseľ a telo. A ešte keď máte možnosť cvičiť s vlastnou učiteľkou, tak to je topka 👍. Najväčší pokrok som urobila, keď som začala so súkromnými hodinami s Veve. Hneď mi bolo jasné aký je rozdiel medzi skupinovými a súkromnými hodinami. Cvičenie s pomôckami a správnymi polohami tela bolo pre mňa niečo úplne nové. Ztuhnuté svaly aj celé telo sa mi začali uvoľňovať oveľa ľahšie a rýchlejšie. Veve vždy prispôsobovala hodiny tomu v akom stave som práve na hodinu dorazila. Či som potrebovala “vypnúť” alebo som bola plná energie a pripravená naplno cvičiť. 🙂
Jadrankaučiteľka angličtiny

Napíš mi

Netušíš aký typ kurzu by bol pre Teba ten najvhodnejší? Behajú Ti po hlave rôzne otázky týkajúce sa kurzov a nevieš si s nimi rady?