Jóga nám dáva neskutočné možnosti a príležitosti hýbať sa rôznymi smermi a spôsobmi akými by sme sa v bežnom živote inak nehýbali, nepoužívali svoje telo a tým pomáha nášmu telu získať väčšiu istotu aj v našom každodennom živote.

Pravidelné cvičenie jógy je pre vás skvelé keď:

 • mávate problémy so STABILITOU a ROVNOVÁHOU
 • vás BOLIEVA HLAVA, mávate ZTUHNUTÉ RAMENÁ, KRK
 • máte pocit, že kvôli sedavému spôsobu života vás váš hrudník zviera a ŤAŽKO SA VÁM DÝCHA
 • bývate NERVÓZNI, máte v živote veľa STRESU a mávate PROBLÉMY so SPÁNKOM
 • máte PROBLÉM ZOHNÚŤ SA, KĽAKNÚŤ SI k svojim deťom, vnúčatám alebo keď si potrebujete zaviazať šnúrky či zdvihnúť niečo so zeme
 • máte problémy s TRÁVENÍM
 • mávate NEPRAVIDELNÝ CYKLUS alebo riešite rôzne "ŽENSKÉ PROBLÉMY"

NAŠLI STE SA?

A chceli by ste:

 • sa v živote cítiť opäť v POHODE, vyrovnaní a s pocitom STABILITY?
 • si užívať dni BEZ ZTUHNUTÝCH RAMIEN A BOLESTÍ HLAVY?
 • sa ZAPOJIŤ NAPLNO DO ŽIVOTA a užívať si svoje deti, vnúčatá alebo domácich miláčikov a nerozmýšľať nad tým či budete vládať ísť s nimi na dlhšiu prechádzku, pomôcť im alebo aj sebe zaviazať šnúrku na topánkach alebo vybehnúť po schodoch?
 • sa konečne poriadne NADÝCHNUŤ a nemať pritom pocit, že ste ako v kazajke?

PREŠLA SOM SI NIEČIM PODOBNÝM...

Od detstva som chodievala zhrbená. Neskôr v práci som sedela veľa za počítačom a zo ztuhnutých ramien a krku ma často bolievala hlava.

A potom prišli postupne 2 deti… To ma úplne dorazilo. Pri druhom dieťati ma tak strašne pálili ramená a svaly pri lopatkách, že som z toho plakala. Nevládala som pomaly syna vziať na ruky.

Ale dostala som sa z toho a rok 2012 mi zmenil život.

Nielen preto, že mi úplne odišli problémy s chrbticou a mohla som si moje deti aj bežný život začať užívať naplno a s úsmevom na tvári. 🙂

Zmenilo sa mi celé držanie tela, začala som chodiť s vystretým chrbtom. Uvedomila som si, že sa mi oveľa ľahšie dýcha a bolesť hlavy je u mňa už len veľmi výnimočná.

Zároveň som konečne prišla na to, na čo sa chcem v mojom pracovnom živote zamerať. Práca v marketingu, ktorý som vyštudovala a pracovala v ňom takmer 10 rokov, ma nenapĺňala a vedela som, že na mňa čaká ešte niečo iné. ČO MI BUDE DÁVAŤ ZMYSEL...

V roku 2012 som objavila Iyengar jógu a zamilovala som sa do nej od prvej asány. 🙂 Odvtedy je jóga každodennou súčasťou môjho života. Prešla som 3-ročným medzinárodným certifikačným procesom a od roku 2017 sa naplno venujem už len učeniu jógy.

Ak sa vo svojom každodennom živote vyhýbate určitému pohybu (buď je to pre vás nepríjemné, bolestivé alebo máte strach), postupom času telo stratí schopnosť tento pohyb vykonávať.

Ak budete dlhodobo ignorovať potrebu vášho tela pohybovať sa, pripravte sa na problémy...

Väčšina ľudí má dnes sedavý spôsob života plný stresu a neuvedomujú si dôležitosť zdravého zaťažovania organizmu. A práve títo ľudia časom stratia rozsah pohybu buď čiastočne alebo takmer úplne. Majú pocit, že sú "stiahnutí", pretože sa dostatočne nenaťahovali, "nestrečovali", ale je to v podstate len dôsledok toho, že SA NEHÝBALI!

Ak telo zaťažujeme pravidelne, napríklad pomocou bezpečného cvičenia jógy, hýbeme sa lepšie, budujeme si väčšiu toleranciu v oblasti tkanív (chrupaviek, kostí, nervových a svalových tkanív) a to znamená, že môžeme bezpečne skúšať nové veci, hrozí nám menšie riziko vzniku úrazu.

To, že sa vieme hýbať s istotou, má veľmi veľký vplyv na každý moment nášho života, na naše každodenné rozhodnutia a plány.

PRETO SOM PRE VÁS PRIPRAVILA...

možnosť zakúpiť si VIDEONAHRÁVKY z ONLINE LEKCIÍ (každá v trvaní cca 60 minút), ktoré mávam s mojimi žiačkami vždy v STREDU od 8:00-9:00.

Lekcie sú vedené tak, že:

 • môžete cvičiť doma a mať pritom pocit, že MÁTE PRI SEBE svoju učiteľku, ktorá vás bude VIESŤ pekne krok za krokom,
 • budete presne vedieť, ČO MÁTE S KTOROU ČASŤOU TELA ROBIŤ, ako vyrotovať ruku či nohu alebo kde zatlačiť, aby ste získali v pozícii stabilitu. Vysvetlím vám čomu sa máte pri cvičení VYHÝBAŤ a na čo dávať pozor, aby ste si neublížili.
 • sa naučíte cvičiť aj keď budete mať napr. menštruáciu alebo riešite bežné zdravotné obmedzenia (problémy s kolenami, ramenami...)

a to všetko v pohodlí vášho domova...

Od malička milujem pohyb a je mojou neodmysliteľnou súčasťou. Online cvičenie jógy s Veve mi veľmi pomáha aj v tomto hektickom období. Vždy sa teším na každú jednu hodinu.Teší ma, keď na sebe vidím aj malé zmeny. Mám problém s chrbticou a nič mi zatiaľ nezabralo tak ako jóga.  Odporúčam online cvičenie s Veve každému, kto nemá čas zájsť do telocvične, hanbí sa alebo mu to jednoducho nevychádza. 🙂
Táňainštruktorka plávania pre deti
Dlhodobo mám problém s ohybnosťou a skrátenými svalmi. Vždy som rekreačne športovala a mám radšej dynamické cvičenia a športy, ale s pribúdajúcimi rokmi som sa presvedčila, že treba upriamiť pozornosť aj na iné cvičenia.

Vyskúšala som rôzne druhy jógy, rôznych inštruktorov, ale vždy som sa vrátila k Iyengar jóge, pretože sa pri cvičení využívajú pomôcky na kompenzáciu individuálnych fyzických nedostatkov a učitelia sa sústredia na vysvetlenie pozícií do detailov a aj upozorňujú na najčastejšie chyby.

Pomôcky, ktoré pri cvičení s Veve používame a Veronikine rady mi veľmi pomáhajú ponaťahovať ztuhnuté časti svalstva, odstrániť chyby v mojom cvičení, ale aj vybudovať si pozitívny vzťah k cvičeniam, ktoré by som inak sama doma nerobila.
MariannaIT špecialista
Považujem za štastie, že ma moja priateľka upozornila na online kurzy "Jóga s Veve", ktoré Veronika spustila v r. 2019.

Už počas týchto ‘onlajnoviek’ nás Veve do detajlov viedla a nastavila tak, aby sme začali správne vnímať svoje telo, rozumieť, čo nám hovorí, na čo sa sústrediť a ako pochopiť princíp potrebného pohybu.

Za veľký bonus považujem Veronikine online nápovedy ako si môžme pomôcť, ako napredovať, a taktiež jej prehľadné zostrihy kombinácií cvičení. Proste sa o nás stará, čo nie je bežné.

Pre mňa osobne je dôležité, že ma Veve svojim prístupom motivuje, dokážem viac napredovať. Vďaka nej robím ďalší a ďalší krôčik, je to veľké potešenie… no a nevzdávam to. 🙂
AlikaIT manažér

VYBERAŤ MÔŽETE Z TÝCHTO VIDEOLEKCIÍ:

(PRE VÄČŠÍ NÁHĽAD FOTOSEKVENCIE KLIKNITE NA OBRÁZOK)

POZRITE SI VIDEOUKÁŽKY Z NIEKTORÝCH LEKCIÍ ...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Sedím veľa pri počítači. Mávala som často migrény, "hrče" okolo krku, ztuhnuté trapézy a bolesť v hornej časti chrbta. Začala som tiež vnímať, že strácam mobilitu v ramenách. Hľadala som niečo, čo dokážem robiť doma sama lebo nie som veľmi "skupinový" typ a rozhodla som sa pre jógu s Veve. Po pár mesiacoch spoločného cvičenia si už dokážem prechytiť ruky za chrbtom a už si ani nepamätám, kedy som mala naposledy migrénu." 🙂

Jari K.

"To, že vysvetľuješ, ako máme jednotlivé pozície cvičiť, ako správne zapájať svaly, to je pre mňa úplne alfa omega. Bez toho by pre mňa ani tá jóga nemala zmysel.
Lebo presne vidím, že keď správne zapojím svaly (to čo Ty hovoríš - zatlačiť bruško pod palcom, predné stehná pritlač k zadným, potiahni ramená od uší...), tak to zrazu dáva celé zmysel a baví ma to. Ak to nerobím správne, tak zas cítim, ako ma to všade ťahá, je to namáhavé a celé nepríjemné."

Inga P.

PRE KOHO SÚ TIETO VIDEÁ VHODNÉ?

VIDEOLEKCIE SI UŽIJETE, AK:

 • s jógou ešte len začínate a POTREBUJETE DETAILNÉ INŠTRUKCIE, ktoré vás presne povedú do jednotlivých pozícií
 • nestíhate cvičiť PRAVIDELNE a tak si aspoň raz do týždňa chcete ZACVIČIŤ PORIADNE
 • vám vyhovuje cvičenie v pohodlí vašej obývačky a možnosť zacvičiť si KEDYKOĽVEK budete mať chuť hoci aj v pyžame alebo vašich obľúbených vyťahaných teplákoch 😀
 • riešite bežné ZDRAVOTNÉ OBMEDZENIA (kolená, krčná chrbtica, kríže…) a chcete si zacvičiť bezpečne a s ohľadom na vaše telo

VIDEOLEKCIE NIE SÚ PRE VÁS, AK:

 • vám cvičenie doma veľmi nevyhovuje
 • nemáte dostatok času alebo trpezlivosti, aby ste si zacvičili aj dlhšie než 10-20 minút
 • je vašim hlavným cieľom a zameraním zväčšovanie flexibility, flexibility a flexibility
 • si pod cvičením jógy predstavujete hlavne pozície typu “šnúra”, noha za hlavou a čím komplikovanejšia pozícia tým je to štýlovejšie…

MOŽNO BY STE SA CHCELI EŠTE SPÝTAŤ...

Jógu som nikdy necvičil/a. Sú tieto videolekcie vhodné aj pre mňa?

Určite áno. Jógu učím a nie predcvičujem, takže vás budem počas cvičenia viesť DETAILNÝMI INŠTRUKCIAMI, aby ste vedeli, čo s ktorou časťou tela treba robiť. 🙂 Videá sú určené pre začiatočníkov a mierne pokročilých.

Môžem cvičiť jógu ak mám zdravotné problémy?

Ak riešite nejaký dlhodobejší zdravotný problém, odporučila by som vám najprv poradiť sa o cvičení jógy so svojim lekárom.

Čo ak si s niečim nebudem vedieť dať rady?

Záleží mi na tom, aby ste cvičili správne a pri cvičení si neublížili, preto sa na mňa môžete kedykoľvek obrátiť prostredníctvom emailu veve@jogasveve.sk. Napíšete mi s čím bojujete alebo s čím potrebujete poradiť a ja sa vám pokúsim poradiť alebo prispôsobiť niektoré pozície podľa vašich potrieb. 🙂

Ako sa dostanem ku videolekciám?

Po uhradení faktúry vám príde email s prístupom ku všetkým objednaným videám. Pri platbe kartou alebo online prevodom je to ihneď. Pokiaľ platíte klasickým bankovým prevodom, môže to trvať 1 alebo 2 dni.

Dokedy budem mať prístup ku videolekciám?

Video je už navždy vaše, takže sa k nemu môžete vrátiť kedykoľvek budete mať chuť. 🙂

Budem potrebovať nejaké špeciálne jóga pomôcky?

Nebojte sa, nemusíte hneď utekať do obchodu a kupovať si jóga pomôcky. 🙂 Budete potrebovať podložku a bol by super aj jóga pásik, ale ten môžete nahradiť napr. opaskom alebo dlhšou šatkou. Pri cvičení budete používať to, čo máte určite bežne doma - stoličku, gauč, knihy, deky...
Online verzia cvičenia jógy s Veve má niečo do seba. Je tu viac priestoru naplno sa venovať sama sebe, svojim myšlienkam a svojmu telu a to všetko v pokojnom prostredí domova. Zároveň máte pocit, že sa Veve venuje len vám a je tu pre vás.
Maťavýtvarníčka
Výhodou online cvičenia s Veve je, že si ho môžem pozrieť aj v mobile a zacvičiť si napr. aj vonku. Takéto cvičenie doma mne osobne veľmi pomáha ostávať v kontakte so svojim telom, vytvárať si k nemu vzťah, starať sa oň. Je to úplne iná kvalita cvičenia. Nie je zamerané na výkon, ale na rešpektovanie svojho vlastného tempa a na jemné pohyby a uvedomenie si ich pôsobenia. Je to súlad duše a tela a to sa mi páči.
Renátapsychoterapeutka a poradenstvo
S Veve sa mi cvičí veľmi príjemne a veľkou pridanou hodnotou v tomto období je pre mňa možnosť cvičenia z domu. Aj napriek tomu, že cvičíme online, nemám problém cvičiť podľa Veronikiných inštrukcií. Vždy dbá na to, aby sme cvičili správne a poskytuje nám dostatok času na precítenie cviku.
Katkafinančná poradkyňa

TAK A TERAZ ZOSTÁVA UŽ LEN 1 VEC (vlastne 2) - VYBRAŤ SI VIDEÁ A DOBRE SI ZACVIČIŤ. 😀

PRE LEPŠÍ PREHĽAD UVÁDZAM JEDNOTLIVÉ FOTOSEKVENCIE EŠTE RAZ (nech nemusíte skrolovať hore-dole).


Upozornenie pre Českú republiku: Ak chcete vystaviť faktúru na firmu a nie ste platca DPH, vzniká Vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou a musíte mi následne dodať svoje IČ DPH. Ak identifikovanou osobou nie ste, alebo sa ňou stať nechcete, doporučujem zakúpiť si videá na fyzickú osobu - nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

CHCETE SA EŠTE NA NIEČO SPÝTAŤ?

Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo by ste sa potrebovali s niečim poradiť, napíšte mi na veve@jogasveve.sk.

Veve