ŠPECIALIZOVANÉ SÚKROMNÉ HODINY

Vysoký krvný tlak, stres, napätie...

SÚKROMNÉ HODINY ZAMERANÉ NA VYSOKÝ KRVNÝ TLAK

A ODBÚRANIE STRESU

  • Máš vysoký krvný tlak?
  • Nevieš čo skôr, práca a každodenný život Ťa tak vyťažuje, že nestíhaš pomaly ani dýchať?
  • Tvoje dni sa nesú v znamení stresu a napätia?
  • Bolieva Ťa zo stresu hlava?

Práve pre Teba sú potom vhodné SÚKROMNÉ HODINY ŠPECIÁLNE ZAMERANÉ NA VYSOKÝ KRVNÝ TLAK A ODBÚRANIE STRESU.

Pracovné vyťaženie, stresy, problémy a napätie… to všetko Ti môže niekedy poriadne zdvihnúť tlak. A vieš čo je dobré na vysoký krvný tlak? Na telo ztuhnuté od napätia a stresu?

PORIADNA ZÁŤAŽ… Na ramená, dlane, hlavu, nohy… Čím viac, tým lepšie.
Čím viac telo v relaxačných pozíciách zaťažíme, tým sa ľahšie uvoľnia orgány, hlava a mozog.

Pri cvičení budeme používať rôzne pomôcky - stoličky, bloky, pásiky, bolstre, deky, pieskové záťaže, bandáž... Všetky tieto pomôcky Ti pomôžu úplne uvoľniť Tvoje telo a parádne zrelaxovať.

A že si jógu ešte nikdy necvičil/a?

To vôbec nevadí. Tieto špecializované súkromné lekcie sú zamerané na oddych. Ty si ľahneš, sadneš a všetko ostatné necháš na mňa... Podložím Ťa, zaťažím jednotlivé časti tela tak, aby si čo najviac oddýchol/la a uvoľnil/a sa.

DĹŽKA A INTENZITA CVIČENIA:
To, ako často a ako dlho budeme cvičiť, závisí od Tvojich potrieb a želaní. Narozdiel od klasických, všeobecne zameraných súkromných lekcií, kedy žiakom odporúčam zo začiatku 1 až 2x do týždňa 60-minútovú lekciu, pri týchto špeciálne zameraných lekciách by som odporúčala 90-minútovú lekciu, aby sme mali dostatok času na uvoľnenie celého tela a aby si z lekcie získal/a maximum.

TERMÍNY CVIČENIA:
Súkromné hodiny vediem v doobedňajších hodinách (pondelok - štvrtok medzi 8:00-13:00). Konkrétny termín si dohodneme podľa Tvojich a mojich aktuálnych časových možností.

CENA:

60 minút - 40 €/osobu
90 minút - 55 €/osobu

KDE BUDEME CVIČIŤ A RELAXOVAŤ?

V Petržalke pri Sade Janka Kráľa.

ŠPECIALIZOVANÉ SÚKROMNÉ HODINY TI POMÔŽU:

  • uvoľniť celé telo a napätie v ňom a tým pozitívne vplývať aj na vysoký krvný tlak,
  • viac vnímať a rešpektovať svoje telo,
  • precítiť viac kľudu v Tvojom každodennom rozbehanom živote,
  • k lepšej nálade a výživnejšiemu spánku...

 

 

AKO SA MÔŽEŠ NA ŠPECIALIZOVANÉ SÚKROMNÉ HODINY PRIHLÁSIŤ?

Pošli mi email na info@jogasveve.sk s informáciou o ktorý termín (deň a hodina) by si mal/a záujem alebo mi zavolaj na 0907/132 136.

Na každý email ihneď odpovedám. Ak by sa stalo, že Ti pár dní neodpoviem a nepotvrdím prijatie, pre istotu mi zavolaj, či sa Tvoj email náhodou niekde nezatúlal. 

Teším sa na Teba. 🙂

Veve

AKÉ JE TO CVIČIŤ SO MNOU SÚKROMNE?

ČO NA TO ŽIENKY, KTORÉ SA ROZHODLI PRE SÚKROMNÉ HODINY?

Dlho ma trápili neznesiteľné bolesti krčnej a hrudnej chrbtice. Asi desať rokov som chodila po lekároch a chiropraktikoch, aby mi pomohli, ale vždy sa mi uľavilo len na chvíľku. Keď som začala cvičiť jógu s Veve, postupne sa mi začalo telo uvoľňovať a meniť. Tieto pozitívne zmeny som si uvedomovala nielen ja sama. Aj moje kamarátky a rodina si všimli, že sa mení nielen moje telo, ale aj ja a môj prístup k životu. Celkovo sa mi ľahšie dýcha (s tým som mala vždy problém, hlavne v lete počas horúčav) a aj môj cyklus sa mi upravil. Kedysi som mávala silné migrény a tie sú teraz minulosťou. 🙂 Na cvičení s Veve je skvelé, že sa vždy zaujíma o to ako sa pred cvičením cítim a ak riešim nejaké problémy (som vyčerpaná, bolí ma hlava alebo zuby, mám menštruáciu) prispôsobí tomu aj našu hodinu.
Hankaúčtovníčka
Cvičiť jógu je to najlepšie čo môžete urobiť pre svoju myseľ a telo. A ešte keď máte možnosť cvičiť s vlastnou učiteľkou, tak to je topka 👍. Najväčší pokrok som urobila, keď som začala so súkromnými hodinami s Veve. Hneď mi bolo jasné aký je rozdiel medzi skupinovými a súkromnými hodinami. Cvičenie s pomôckami a správnymi polohami tela bolo pre mňa niečo úplne nové. Ztuhnuté svaly aj celé telo sa mi začali uvoľňovať oveľa ľahšie a rýchlejšie. Veve vždy prispôsobovala hodiny tomu v akom stave som práve na hodinu dorazila. Či som potrebovala “vypnúť” alebo som bola plná energie a pripravená naplno cvičiť. 🙂
Jadrankaučiteľka angličtiny