OBJEDNÁVKA ONLINE LEKCIÍ

10 VSTUPOV

Doprajte si úžasné účinky jógy v pohodlí svojho domova a zacvičte si bezpečne a s rešpektom k svojmu telu kedykoľvek budete mať chuť.

ČO VŠETKO ZÍSKATE? MALÉ ZHRNUTIE...

Zakúpením balíčka 10 online lekcií získate:

 • PRÍSTUP K 10 ONLINE LEKCIÁM "NAŽIVO"
  Cvičíme vždy v STREDY od 8:00-9:00.
 • 10 VIDEOZÁZNAMOV z online lekcií
  Z každej lekcie pre vás pripravím videozáznam, ktorý vám pošlem e-mailom a môžte podľa neho cvičiť kedykoľvek budete mať chuť a čas. 🙂
 • 10 FOTOSEKVENCIÍ
  Z každej lekcie získate fotosekvenciu s prehľadom pozícií, ktoré sme v danej lekcii cvičili.
 • MOJU PODPORU
  Zakúpením online lekcií získavate maximálnu podporu z mojej strany, aby som vám pomohla pri vašom cvičení doma. Keďže vás budem pri cvičení vidieť, viem vás v prípade potreby opraviť, poprípade prispôsobiť jednotlivé pozície vašim potrebám. Taktiež máte možnosť napísať mi e-mail na veve@jogasveve.sk a poradiť sa ak s niečim budete "bojovať".
 • AK NA HODINU NEMÔŽETE PRÍSŤ...
  Ak z akéhokoľvek dôvodu nemôžete prísť na hodinu, ako NÁHRADU dostanete VIDEOZÁZNAM z danej lekcie, takže si môžete zacvičiť neskôr keď vám to bude vyhovovať.

!!! AKTUÁLNE ONLINE LEKCIE NEPREBIEHAJÚ !!!

!!!

Pred uzavretím objednávky odporúčam kontaktovať ma na info@jogasveve.sk alebo na tel.čísle 0907/132 136 kvôli potvrdeniu, či online lekcie v danom momente prebiehajú (minimálny počet prihlásených na lekciu je 5).

Upozornenie pre Českú republiku: Ak chcete vystaviť faktúru na firmu a nie ste platca DPH, vzniká Vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou a musíte mi následne dodať svoje IČ DPH. Ak identifikovanou osobou nie ste, alebo sa ňou stať nechcete, doporučujem zakúpiť online kurz na fyzickú osobu - nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Doprajte si skvelý pocit po cvičení jógy aj v pohodlí vašej obývačky. 🙂

Považujem za štastie, že ma moja priateľka upozornila na online kurzy "Jóga s Veve", ktoré Veronika spustila v r. 2019. Už počas týchto ‘onlajnoviek’ nás Veve do detajlov viedla a nastavila tak, aby sme začali správne vnímať svoje telo, rozumieť, čo nám hovorí, na čo sa sústrediť a ako pochopiť princíp potrebného pohybu. Za veľký bonus považujem Veronikine online nápovedy ako si môžme pomôcť, ako napredovať, a taktiež jej prehľadné zostrihy kombinácií cvičení. Proste sa o nás stará, čo nie je bežné.
AlikaIT manažér
Vyskúšala som rôzne druhy jógy, rôznych inštruktorov, ale vždy som sa vrátila k Iyengar jóge, pretože sa pri cvičení využívajú pomôcky na kompenzáciu individuálnych fyzických nedostatkov a učitelia sa sústredia na vysvetlenie pozícií do detailov a aj upozorňujú na najčastejšie chyby. Pomôcky, ktoré pri cvičení s Veve používame a Veronikine rady mi veľmi pomáhajú ponaťahovať ztuhnuté časti svalstva, odstrániť chyby v mojom cvičení, ale aj vybudovať si pozitívny vzťah k cvičeniam, ktoré by som inak sama doma nerobila.
MariannaIT špecialista
Online cvičenie jógy s Veve mi veľmi pomáha aj v tomto hektickom období. Vždy sa teším na každú jednu hodinu.Teší ma, keď na sebe vidím aj malé zmeny. Mám problém s chrbticou a nič mi zatiaľ nezabralo tak ako jóga. Odporúčam online cvičenie s Veve každému, kto nemá čas zájsť do telocvične, hanbí sa alebo mu to jednoducho nevychádza. 🙂
Táňainštruktorka plávania pre deti
Online verzia cvičenia jógy s Veve má niečo do seba. Je tu viac priestoru naplno sa venovať sama sebe, svojim myšlienkam a svojmu telu a to všetko v pokojnom prostredí domova. Zároveň máte pocit, že sa Veve venuje len vám a je tu pre vás.
Maťavýtvarníčka
Online cvičenie s Veve mi veľmi pomáha ostávať v kontakte so svojim telom, vytvárať si k nemu vzťah, starať sa oň. Je to úplne iná kvalita cvičenia. Nie je zamerané na výkon, ale na rešpektovanie svojho vlastného tempa a na jemné pohyby a uvedomenie si ich pôsobenia. Je to súlad duše a tela a to sa mi páči.
Renátapsychoterapeutka a poradenstvo
S Veve sa mi cvičí veľmi príjemne a veľkou pridanou hodnotou v tomto období je pre mňa možnosť cvičenia z domu. Aj napriek tomu, že cvičíme online, nemám problém cvičiť podľa Veronikiných inštrukcií. Vždy dbá na to, aby sme cvičili správne a poskytuje nám dostatok času na precítenie cviku.
Katkafinančná poradkyňa

potrebujete s niečim poradiť?

  Napíšte mi na veve@jogasveve.sk alebo zavolajte na +421 907 132 136.

Veľmi rada vám pomôžem alebo poradím. 🙂